01.04.2021

Календар чемпіонату Київщини-2021

Чотирнадцять команд, два кола, двадцять шість турів і можливий «золотий матч» — таким є графік вищолігових перегонів у столичному регіоні.

Чемпіонат Київської області 2021 року. Вища ліга

  1. Кудрівка (Ірпінь)
  2. Джуніорс (Шпитьки)
  3. Денгофф (Денихівка)
  4. Колос (Пустоварівка)
  5. Межигір’я (Нові Петрівці)
  6. Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)
  7. ФК Калинівка
  8. Софія (Софіївська Борщагівка)
  9. Юніор (Макарів)
  10. Динамо (Фастів)
  11. Дружба (Мирівка)
  12. Городок-1998 (Васильків)
  13. Нива (Бузова)
  14. Ронін (Лісне)

ПЕРШЕ КОЛО. 3 квітня – 26 червня

Початок матчів у квітні – 15:00

Перший тур. 3 квітня, субота

  • Софія — Городок-1998
  • ФК Калинівка — Ронін
  • Сокіл — Юніор
  • Кудрівка — Джуніорс
  • Нива — Динамо
  • Денгофф — Дружба
  • Межигір’я — Колос

Другий тур. 10 квітня, субота

  • Софія — Колос
  • Дружба — Межигір’я
  • Динамо — Денгофф
  • Джуніорс — Нива
  • Юніор — Кудрівка
  • Ронін — Сокіл
  • Городок-1998 — ФК Калинівка

Третій тур. 17 квітня, субота

  • ФК Калинівка — Софія
  • Колос — Дружба
  • Межигір’я — Динамо
  • Денгофф — Джуніорс
  • Нива — Юніор
  • Кудрівка — Ронін
  • Сокіл — Городок-1998

Четвертий тур. 24 квітня, субота

  • Софія — Дружба
  • Динамо — Колос
  • Джуніорс — Межигір’я
  • Юніор — Денгофф
  • Ронін — Нива
  • Городок-1998 — Кудрівка
  • ФК Калинівка —Сокіл

Початок матчів у травні – 17:00

П’ятий тур. 1 травня, субота

  • Сокіл — Софія
  • Дружба — Динамо
  • Колос — Джуніорс
  • Межигір’я — Юніор
  • Денгофф — Ронін
  • Нива — Городок-1998
  • Кудрівка — ФК Калинівка

Кубок області. 1/16 фіналу. 4 травня, вівторок

Шостий тур. 8 травня, субота

  • Софія — Динамо
  • Джуніорс — Дружба
  • Юніор — Колос
  • Ронін — Межигір’я
  • Городок-1998 — Денгофф
  • ФК Калинівка — Нива
  • Сокіл — Кудрівка

Кубок області. 1/8 фіналу. 10 травня, понеділок

Сьомий тур. 15 травня, субота

  • Кудрівка — Софія
  • Динамо — Джуніорс
  • Дружба — Юніор
  • Колос — Ронін
  • Межигір’я — Городок-1998
  • Денгофф — ФК Калинівка
  • Нива — Сокіл

Восьмий тур. 22 травня, субота

  • Софія — Джуніорс
  • Юніор — Динамо
  • Ронін — Дружба
  • Городок-1998 — Колос
  • ФК Калинівка — Межигір’я
  • Сокіл — Денгофф
  • Кудрівка — Нива

Дев’ятий тур. 29 травня, субота

  • Нива — Софія
  • Джуніорс — Юніор
  • Динамо — Ронін
  • Дружба — Городок-1998
  • Колос — ФК Калинівка
  • Межигір’я — Сокіл
  • Денгофф — Кудрівка

Початок матчів у червні – серпні – 17:00

Десятий тур. 5 червня, субота

  • Софія — Юніор
  • Ронін — Джуніорс
  • Городок-1998 — Динамо
  • ФК Калинівка — Дружба
  • Сокіл — Колос
  • Кудрівка — Межигір’я
  • Нива — Денгофф

11-й тур. 12 червня, субота

  • Денгофф — Софія
  • Юніор — Ронін
  • Джуніорс — Городок-1998
  • Динамо — ФК Калинівка
  • Дружба — Сокіл
  • Колос — Кудрівка
  • Межигір’я — Нива

12-й тур. 19 червня, субота

  • Софія — Ронін
  • Городок-1998 — Юніор
  • ФК Калинівка — Джуніорс
  • Сокіл — Динамо
  • Кудрівка — Дружба
  • Нива — Колос
  • Денгофф — Межигір’я

13-й тур. 26 червня, субота

  • Межигір’я — Софія
  • Ронін — Городок-1998
  • Юніор — ФК Калинівка
  • Джуніорс — Сокіл
  • Динамо — Кудрівка
  • Дружба — Нива
  • Колос — Денгофф

Кубок області. Чвертьфінал. 28 червня, понеділок

ДРУГЕ КОЛО. 14 серпня – 6 листопада

Кубок області. Півфінал. 7 серпня, субота

14-й тур. 14 серпня, субота

  • Софія — Межигір’я
  • Городок-1998 — Ронін
  • ФК Калинівка — Юніор
  • Сокіл — Джуніорс
  • Кудрівка — Динамо
  • Нива — Дружба
  • Денгофф — Колос

15-й тур. 21 серпня, субота

  • Ронін — Софія
  • Юніор — Городок-1998
  • Джуніорс — ФК Калинівка
  • Динамо — Сокіл
  • Дружба — Кудрівка
  • Колос — Нива
  • Межигір’я — Денгофф

Матчі 15-го туру за участю кубкових фіналістів – 8 вересня, середа

Кубок області. Фінал. 24 серпня, вівторок

16-й тур. 28 серпня, субота

  • Софія — Денгофф
  • Ронін — Юніор
  • Городок-1998 — Джуніорс
  • ФК Калинівка — Динамо
  • Сокіл — Дружба
  • Кудрівка — Колос
  • Нива — Межигір’я

Початок матчів у вересні – 16:00

17-й тур. 4 вересня, субота

  • Юніор — Софія
  • Джуніорс — Ронін
  • Динамо — Городок-1998
  • Дружба — ФК Калинівка
  • Колос — Сокіл
  • Межигір’я — Кудрівка
  • Денгофф — Нива

18-й тур. 11 вересня, субота

  • Софія — Нива
  • Юніор — Джуніорс
  • Ронін — Динамо
  • Городок-1998 — Дружба
  • ФК Калинівка — Колос
  • Сокіл — Межигір’я
  • Кудрівка — Денгофф

19-й тур. 18 вересня, субота

  • Джуніорс — Софія
  • Динамо — Юніор
  • Дружба — Ронін
  • Колос — Городок-1998
  • Межигір’я — ФК Калинівка
  • Денгофф — Сокіл
  • Нива — Кудрівка

20-й тур. 25 вересня, субота

  • Софія — Кудрівка
  • Джуніорс — Динамо
  • Юніор — Дружба
  • Ронін — Колос
  • Городок-1998 — Межигір’я
  • ФК Калинівка — Денгофф
  • Сокіл — Нива

Початок матчів у жовтні – 15:00

21-й тур. 2 жовтня, субота

  • Динамо — Софія
  • Дружба — Джуніорс
  • Колос — Юніор
  • Межигір’я — Ронін
  • Денгофф — Городок-1998
  • Нива — ФК Калинівка
  • Кудрівка — Сокіл

22-й тур. 9 жовтня, субота

  • Софія — Сокіл
  • Динамо — Дружба
  • Джуніорс — Колос
  • Юніор — Межигір’я
  • Ронін — Денгофф
  • Городок-1998 — Нива
  • ФК Калинівка — Кудрівка

23-й тур. 16 жовтня, субота

  • Дружба — Софія
  • Колос — Динамо
  • Межигір’я — Джуніорс
  • Денгофф — Юніор
  • Нива — Ронін
  • Кудрівка — Городок-1998
  • Сокіл — ФК Калинівка

24-й тур. 23 жовтня, субота

  • Софія — ФК Калинівка
  • Дружба — Колос
  • Динамо — Межигір’я
  • Джуніорс — Денгофф
  • Юніор — Нива
  • Ронін — Кудрівка
  • Городок-1998 — Сокіл

25-й тур. 30 жовтня, субота

  • Колос — Софія
  • Межигір’я — Дружба
  • Денгофф — Динамо
  • Нива — Джуніорс
  • Кудрівка — Юніор
  • Сокіл — Ронін
  • ФК Калинівка — Городок-1998

Початок матчів у листопаді – 14:00

26-й тур. 6 листопада, субота

  • Софія — Городок-1998
  • Ронін — ФК Калинівка
  • Юніор — Сокіл
  • Джуніорс — Кудрівка
  • Динамо — Нива
  • Дружба — Денгофф
  • Колос — Межигір’я

13 листопада, субота. «Золотий матч (за потреби) або Суперкубок області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.