14.04.2021

«Нива» зійшла з дистанції

Абсолютний новачок аматорського Кубка країни з Київщини зупинився на чвертьфінальній стадії.

Сьогодні у Львові наші земляки поступилися «Феніксу» з Підмонастира і вибули з боротьби за Кубок України. На 21-й хвилині лік голам повів Протасенко — господарі використали технічний брак оборонця Кота і паніку, що зчинилася в обороні «Ниви» після цього. До слова, саме Протасенко відзначився голом і на «Бузова Арені».

Одразу після перепочинку колишній професіонал Фещук, безпосередньо причетний і до першого голу, подвоїв результат, опинившись сам на сам з голкіпером Сіталом. Обидві неприємності засвідчили огріхи в обороні гостей, і мова не стільки про штатних оборонців, скільки про систему захисту взагалі. Здавалося, «Нива» повернулася до боротьби за півфінальну перепустку буквально за кілька хвилин, коли Зозуля з передачі Захаревича, який долучився до гри лише після перерви, скоротив різницю в рахунку до мінімуму. Однак попри значну територіальну перевагу, розвинути успіх «Нива» так і не змогла. Реально близьким до голу був хіба що Коба, коли бив головою впритул, але без успіху — надійно зіграв страж воріт «Фенікса» Литвин.

Аматори з Бузової вибули з турніру, однак — з високо піднятою головою. Вони переграли на попередніх етапах особливо досвідчених опонентів з Житомирщини. І тепер, збагачені досвідом офіційних змагань національного рангу, вони продовжать штурм подіуму Чемпіонату Київщини.

КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ. ЧВЕРТЬФІНАЛ
ПОВТОРНИЙ МАТЧ. 14 квітня, середа

ФЕНІКС (Підмонастир) — НИВА (Бузова) — 2:1 (Протасенко, 21, Фещук, 50 — Зозуля, 59).

Склад «Ниви»: Сітало, Сокол, Кот (Гаврилов, 46), Скляренко, Ширай (Гаркуша, 46; Ємельянов, 79), Турчанов, Миколаюк-к, Зуєвич, Коропецький (Захаревич, 46), Зозуля, Сомов (Коба, 67).

Перший матч — 1:1.