14.10.2022

«Чайка» злетіла найвище

Турнірна ситуація в юнацькому Чемпіонаті Київщини.

17-річні футболісти з Петропавлівської Борщагівки залишились єдиними, хто й досі не розгубив очок на регулярному марші. Звітного туру вихованці авторитетного тренера Едуарда Єропкіна результативно зіграли зі славутицькими ровесниками в статусі гостя. Хет-трик оформив Богдан Ткач, інші голи в активі Назара Ніколаєнка і Андрія Філоненка. «Чайка», вигравши чотири матчі з чотирьох, ситуативно випереджають одразу на три пункти муніципальну команду з Броварів і березанських юнаків. Останні цього разу взяли гору над гостями з Бородянки, забивши три м’ячі без відповіді, — дуплетом вистрілив Денис Третяк.

Інша група поки що без одноосібного лідера, але й там передовий тріумвірат обернувся на дует після міжусобиці Васильківщини. Друга команда ковалівського «Колоса» буквально вирвала три пункти в міського «Форварда», витіснивши вихованців Олександра Курія з офіційного гурту лідерів. Показово, що суперники виконали по пенальті: Назар Урбан забив таким робом для переможців, а Дмитро Сініцин — для переможених, обидва стрільці, до речі, були капітанами. Однак у дублерів «Колоса» відзначився ще й Данило Шепетько. Поступово надолужує згаяне на старті білоцерківська «Зміна». Тепер юнаки, підготовлені тренерами Олегом Сокиркою та Володимиром Величком, обіграли «Вертикаль». Ще до перерви відзначилися влученнями Денис Кубенко — двічі і Артур Фесенко, гол престижу в обухівській команді на рахунку Максима Личака. Тим часом основна футбольна дружина з Ковалівки встановила новий рекорд чемпіонату — 17:0 (!) над «Іскрою» з Таращі. Стрілецький бенефіс облаштував Нікіта Зетрюк — він забив аж сім м’ячів! А ще трьома голами виокремився Корній Захарків.

Зетрюк очолив гонку снайперів з десятьма результативними пострілами. Сім влучень — актив Руслана Котченка з Броварів. А по шість разів уже відзначилися васильківець Дмитро Сініцин, березанець Денис Третяк і Віктор Тригуб з основного «Колоса».

Технічні дані та турнірні таблиці, надані Комітетом дитячо-юнацького футболу, переглядайте у розділі «ДЮФ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *