22.09.2022

Тон задали наймолодші

Вихованці Костянтина Білінського з МФК «Бровари» виграли другий матч юнацького чемпіонату Київщини.

Звітний тур юні футболісти з пристоличного міста ознаменували яскравою перемогою над славутицькими ровесниками — 7:2. Стрілецьким дуплетом відзначився 15-річний опорний напівоборонець Іван Несин. Другу зустріч поспіль бере чужі ворота Руслан Котченко. Особливої похвали, однак, заслужив Іван Фещенко. Цей добре підготовлений атакувальний хавбек, до слова — капітан команди, був основним організатором атак господарів поля і відзначився результативними асистами. Цікаво, що МФК «Бровари», либонь, є наймолодшим учасником обласних перегонів — ситуативний лідер укомплектований гравцями 2007/2008 років народження.

Другий виграш підряд і в активі васильківського «Форварда», організованого легендарним футболістом і тренером Юрієм Турчиним. На цей раз юні підопічні тренера Олександра Курія не залишили жодного шансу гостям з Обухова. Знову, як і прем’єрного ігрового дня, в ударі був крайній напівоборонець Дмитро Синицин. Цей 15-річний прудконогий атлет оформив аж два дублі: два м’ячі він забив особисто і ще в двох епізодах виступив асистентом інших голеадорів — Назара Музики та Богдана Чорного.

Реабілітувалися за стартові осічки фастівське «Динамо» та «КОДЮСШ-Зміна». Вихованці Максима Єрохіна дотисли таращанських ровесників уже після нічийного першого тайму. Дуплетом вистрілив Дмитро Мурашко. Спочатку фастівський універсал, який починав матч як стопер, а другу половину провів у нападі, класно реалізував штрафний. Третій м’яч він забив у результаті швидкісного відриву та затяжного рейду до чужих воріт. А змінівці, з якими працюють Олег Сокирка та Володимир Величко, узяли гору над росичами в білоцерківській міжусобиці. Голами серед переможців виокремилися Назар Коваленко та Володимир Московченко, м’яч престижу в активі Дениса Диби. Кваліфіковано провела складний поєдинок досвідчена бригада арбітрів у складі заслужених ветеранів обласного футболу Володимира Маслова, Олега Мельниченка та Юрія Бойка.

Технічні дані та турнірні таблиці, надані Комітетом дитячо-юнацького футболу, переглядайте у розділі «ДЮФ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *