Вища ліга 2005-2006 (U17)

ДатаМатчЧас / результатиТур
КДЮСШ Чемпіон U17 (Київ) — Чемпіон СК U17 (Київ)1
Форвард U17 (Васильків) — СК Чайка U17 (Петропавлівська Борщагівка)1
Любомир U17 (Ставище) — МФК Бровари U-171
Колос-U17 (Ковалівка) — СК Вертикаль U-17 (Обухів)1
КОДЮСШ-U17 (Щасливе) — Зміна U17 Біла Церква1
Чемпіон СК U17 (Київ) — Колос-U17 (Ковалівка)2
Зміна U17 Біла Церква — СК Вертикаль U-17 (Обухів)2
МФК Бровари U-17 — КДЮСШ Чемпіон U17 (Київ)2
СК Чайка U17 (Петропавлівська Борщагівка) — Любомир U17 (Ставище)2
КОДЮСШ-U17 (Щасливе) — Форвард U17 (Васильків)2
Форвард U17 (Васильків) — Зміна U17 Біла Церква3
Любомир U17 (Ставище) — КОДЮСШ-U17 (Щасливе)3
Колос-U17 (Ковалівка) — МФК Бровари U-173
СК Вертикаль U-17 (Обухів) — Чемпіон СК U17 (Київ)3
КДЮСШ Чемпіон U17 (Київ) — СК Чайка U17 (Петропавлівська Борщагівка)3
Зміна U17 Біла Церква — Чемпіон СК U17 (Київ)4
МФК Бровари U-17 — СК Вертикаль U-17 (Обухів)4
СК Чайка U17 (Петропавлівська Борщагівка) — Колос-U17 (Ковалівка)4
КОДЮСШ-U17 (Щасливе) — КДЮСШ Чемпіон U17 (Київ)4
Форвард U17 (Васильків) — Любомир U17 (Ставище)4
КДЮСШ Чемпіон U17 (Київ) — Форвард U17 (Васильків)5
Любомир U17 (Ставище) — Зміна U17 Біла Церква5
Колос-U17 (Ковалівка) — КОДЮСШ-U17 (Щасливе)5
СК Вертикаль U-17 (Обухів) — СК Чайка U17 (Петропавлівська Борщагівка)5
Чемпіон СК U17 (Київ) — МФК Бровари U-175
Зміна U17 Біла Церква — МФК Бровари U-176
СК Чайка U17 (Петропавлівська Борщагівка) — Чемпіон СК U17 (Київ)6
КОДЮСШ-U17 (Щасливе) — СК Вертикаль U-17 (Обухів)6
Форвард U17 (Васильків) — Колос-U17 (Ковалівка)6
Любомир U17 (Ставище) — КДЮСШ Чемпіон U17 (Київ)6
КДЮСШ Чемпіон U17 (Київ) — Зміна U17 Біла Церква7
Колос-U17 (Ковалівка) — Любомир U17 (Ставище)7
СК Вертикаль U-17 (Обухів) — Форвард U17 (Васильків)7
КОДЮСШ-U17 (Щасливе) — Чемпіон СК U17 (Київ)7
МФК Бровари U-17 — СК Чайка U17 (Петропавлівська Борщагівка)7
КДЮСШ Чемпіон U17 (Київ) — Колос-U17 (Ковалівка)8
Зміна U17 Біла Церква — СК Чайка U17 (Петропавлівська Борщагівка)8
КОДЮСШ-U17 (Щасливе) — МФК Бровари U-178
Форвард U17 (Васильків) — Чемпіон СК U17 (Київ)8
Любомир U17 (Ставище) — СК Вертикаль U-17 (Обухів)8
Колос-U17 (Ковалівка) — Зміна U17 Біла Церква9
СК Вертикаль U-17 (Обухів) — КДЮСШ Чемпіон U17 (Київ)9
МФК Бровари U-17 — Форвард U17 (Васильків)9
СК Чайка U17 (Петропавлівська Борщагівка) — КОДЮСШ-U17 (Щасливе)9
Чемпіон СК U17 (Київ) — Любомир U17 (Ставище)9

Вища ліга 2005-2006 U17

КомандаIВНПЗМПМРМО
198013993024
298012371624
387012031721
4Чемпіон СК U17 (Київ)8422179814
594141919013
693061619-39
79306924-159
89207522-176
99207632-266
109117818-104

Перша ліга 2005-2006 (U17) Група А

ДатаМатчЧас / результатиТур
Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль) — ДЮСШ Межигір`я U171
Дружба U-17 (Березань) — Матадор ДЮСШ (U17) Переяслав1
ДЮСШ Junior U-17 (Бориспіль) — КДЮСШ U-17 (Славутич)1
ДЮСШ Межигір`я U17 — ДЮСШ Junior U-17 (Бориспіль)2
КДЮСШ U-17 (Славутич) — Дружба U-17 (Березань)2
Матадор ДЮСШ (U17) Переяслав — ДЮСШ U-17 (Яготин)2
ДЮСШ U-17 (Яготин) — КДЮСШ U-17 (Славутич)3
Дружба U-17 (Березань) — ДЮСШ Межигір`я U173
ДЮСШ Junior U-17 (Бориспіль) — Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль)3
Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль) — Дружба U-17 (Березань)4
ДЮСШ Межигір`я U17 — ДЮСШ U-17 (Яготин)4
КДЮСШ U-17 (Славутич) — Матадор ДЮСШ (U17) Переяслав4
ДЮСШ U-17 (Яготин) — Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль)5
Дружба U-17 (Березань) — ДЮСШ Junior U-17 (Бориспіль)5
Матадор ДЮСШ (U17) Переяслав — ДЮСШ Межигір`я U175
Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль) — Матадор ДЮСШ (U17) Переяслав6
ДЮСШ Межигір`я U17 — КДЮСШ U-17 (Славутич)6
ДЮСШ Junior U-17 (Бориспіль) — ДЮСШ U-17 (Яготин)6
ДЮСШ U-17 (Яготин) — Дружба U-17 (Березань)7
КДЮСШ U-17 (Славутич) — Центр Спорту – Фаворит (Бориспіль)7
Матадор ДЮСШ (U17) Переяслав — ДЮСШ Junior U-17 (Бориспіль)7

Перша ліга 2005-2006 (U17) Група Б

ДатаМатчЧас / результатиТур
ДЮСШ U17 (Богуслав) — ФК Гостомель U-171
ДЮСШ УО U-17 (Фастів) — Заспа U17 (Козин)1
КОДЮСШ Рось U-17 (Біла Церква) — Динамо U-17 (Фастів)1
ФК Гостомель U-17 — КОДЮСШ Рось U-17 (Біла Церква)2
Динамо U-17 (Фастів) — ДЮСШ УО U-17 (Фастів)2
Заспа U17 (Козин) — ДЮСШ U17 (Бородянка)2
ДЮСШ U17 (Бородянка) — Динамо U-17 (Фастів)3
ДЮСШ УО U-17 (Фастів) — ФК Гостомель U-173
КОДЮСШ Рось U-17 (Біла Церква) — ДЮСШ U17 (Богуслав)3
ДЮСШ U17 (Богуслав) — ДЮСШ УО U-17 (Фастів)4
ФК Гостомель U-17 — ДЮСШ U17 (Бородянка)4
Динамо U-17 (Фастів) — Заспа U17 (Козин)4
ДЮСШ U17 (Бородянка) — ДЮСШ U17 (Богуслав)5
ДЮСШ УО U-17 (Фастів) — КОДЮСШ Рось U-17 (Біла Церква)5
Заспа U17 (Козин) — ФК Гостомель U-175
ДЮСШ U17 (Богуслав) — Заспа U17 (Козин)6
ФК Гостомель U-17 — Динамо U-17 (Фастів)6
КОДЮСШ Рось U-17 (Біла Церква) — ДЮСШ U17 (Бородянка)6
ДЮСШ U17 (Бородянка) — ДЮСШ УО U-17 (Фастів)7
Динамо U-17 (Фастів) — ДЮСШ U17 (Богуслав)7
Заспа U17 (Козин) — КОДЮСШ Рось U-17 (Біла Церква)7

Перша ліга 2005-2006 (U17) Група Б