Еліт ліга 2011-2012 (U11)

ДатаМатчЧас / результатиТур
Центр Спорту – Фаворит U-11 (Бориспіль) — КО ДЮСШ-Рось U-11 (Біла Церква)1
Зміна U-11 (Біла Церква) — СК Вертикаль U-11 (Обухів)1
Діназ U-11 (Вишгород) — СК Чайка U-11 (Петропавлівська Борщагівка)1
ДЮСШ Боярка U11 — ДЮСШ УО U-11 (Фастів)1
КО ДЮСШ-Рось U-11 (Біла Церква) — ДЮСШ Боярка U112
ДЮСШ УО U-11 (Фастів) — Діназ U-11 (Вишгород)2
СК Чайка U-11 (Петропавлівська Борщагівка) — Зміна U-11 (Біла Церква)2
СК Вертикаль U-11 (Обухів) — Центр Спорту – Фаворит U-11 (Бориспіль)2
Зміна U-11 (Біла Церква) — ДЮСШ УО U-11 (Фастів)3
Діназ U-11 (Вишгород) — КО ДЮСШ-Рось U-11 (Біла Церква)3
ДЮСШ Боярка U11 — Центр Спорту – Фаворит U-11 (Бориспіль)3
СК Чайка U-11 (Петропавлівська Борщагівка) — СК Вертикаль U-11 (Обухів)3
Центр Спорту – Фаворит U-11 (Бориспіль) — Діназ U-11 (Вишгород)4
КО ДЮСШ-Рось U-11 (Біла Церква) — Зміна U-11 (Біла Церква)4
ДЮСШ УО U-11 (Фастів) — СК Чайка U-11 (Петропавлівська Борщагівка)4
СК Вертикаль U-11 (Обухів) — ДЮСШ Боярка U114
Зміна U-11 (Біла Церква) — Центр Спорту – Фаворит U-11 (Бориспіль)5
Діназ U-11 (Вишгород) — ДЮСШ Боярка U115
ДЮСШ УО U-11 (Фастів) — СК Вертикаль U-11 (Обухів)5
СК Чайка U-11 (Петропавлівська Борщагівка) — КО ДЮСШ-Рось U-11 (Біла Церква)5
Центр Спорту – Фаворит U-11 (Бориспіль) — СК Чайка U-11 (Петропавлівська Борщагівка)6
КО ДЮСШ-Рось U-11 (Біла Церква) — ДЮСШ УО U-11 (Фастів)6
Діназ U-11 (Вишгород) — СК Вертикаль U-11 (Обухів)6
ДЮСШ Боярка U11 — Зміна U-11 (Біла Церква)6
Зміна U-11 (Біла Церква) — Діназ U-11 (Вишгород)7
ДЮСШ УО U-11 (Фастів) — Центр Спорту – Фаворит U-11 (Бориспіль)7
СК Чайка U-11 (Петропавлівська Борщагівка) — ДЮСШ Боярка U117
СК Вертикаль U-11 (Обухів) — КО ДЮСШ-Рось U-11 (Біла Церква)7

Вища ліга 2011-2012 U11 “СХІД”

ДатаМатчЧас / результатиТур
U11 СК Київ — U11 Матадор Переяслав1
U11 ДЮСШ Яготин — U11 Олімпік Українка1
U11 Прометей Чубинське — U11 Тайгерс Бровари1
U11 Колос ЦКДС Велика Димерка — U11 ДЮСШ Бровари-21
U11 ДЮСШ Бородянка — U11 ДЮСШ Бородянка-21
U11 Олімпік Українка — U11 СК Київ2
U11 ДЮСШ Бровари-2 — U11 ДЮСШ Бородянка2
U11 Тайгерс Бровари — U11 Колос ЦКДС Велика Димерка2
U11 Матадор Переяслав — U11 Прометей Чубинське2
U11 ДЮСШ Бородянка-2 — U11 ДЮСШ Яготин2
U11 СК Київ — U11 ДЮСШ Бородянка-23
U11 ДЮСШ Яготин — U11 ДЮСШ Бровари-23
U11 Прометей Чубинське — U11 Олімпік Українка3
U11 Матадор Переяслав — U11 Тайгерс Бровари3
U11 ДЮСШ Бородянка — U11 Колос ЦКДС Велика Димерка3
U11 Олімпік Українка — U11 Матадор Переяслав4
U11 Колос ЦКДС Велика Димерка — U11 ДЮСШ Яготин4
U11 ДЮСШ Бровари-2 — U11 СК Київ4
U11 Тайгерс Бровари — U11 ДЮСШ Бородянка4
U11 ДЮСШ Бородянка-2 — U11 Прометей Чубинське4
U11 СК Київ — U11 Колос ЦКДС Велика Димерка5
U11 ДЮСШ Яготин — U11 ДЮСШ Бородянка5
U11 Олімпік Українка — U11 Тайгерс Бровари5
U11 Прометей Чубинське — U11 ДЮСШ Бровари-25
U11 Матадор Переяслав — U11 ДЮСШ Бородянка-25
U11 Колос ЦКДС Велика Димерка — U11 Прометей Чубинське6
U11 ДЮСШ Бровари-2 — U11 Матадор Переяслав6
U11 Тайгерс Бровари — U11 ДЮСШ Яготин6
U11 ДЮСШ Бородянка-2 — U11 Олімпік Українка6
U11 ДЮСШ Бородянка — U11 СК Київ6
U11 СК Київ — U11 ДЮСШ Яготин7
U11 Олімпік Українка — U11 ДЮСШ Бровари-27
U11 Прометей Чубинське — U11 ДЮСШ Бородянка7
U11 Матадор Переяслав — U11 Колос ЦКДС Велика Димерка7
U11 ДЮСШ Бородянка-2 — U11 Тайгерс Бровари7
U11 СК Київ — U11 Тайгерс Бровари8
U11 ДЮСШ Яготин — U11 Прометей Чубинське8
U11 Колос ЦКДС Велика Димерка — U11 Олімпік Українка8
U11 ДЮСШ Бровари-2 — U11 ДЮСШ Бородянка-28
U11 ДЮСШ Бородянка — U11 Матадор Переяслав8
U11 Олімпік Українка — U11 ДЮСШ Бородянка9
U11 Прометей Чубинське — U11 СК Київ9
U11 Тайгерс Бровари — U11 ДЮСШ Бровари-29
U11 Матадор Переяслав — U11 ДЮСШ Яготин9
U11 ДЮСШ Бородянка-2 — U11 Колос ЦКДС Велика Димерка9

Вища ліга 2011-2012 U11 “ЗАХІД”

ДатаМатчЧас / результатиТур
U11 Талант Глеваха — U11 ДЮСШ Васильків1
U11 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь — U11 ФК Обухів1
U11 Lions Ірпінь — U11 SC Гатне1
U11 ФК Обухів-Нива — U11 UCSA Чабани Юнайтед1
U11 Динамо Фастів — U11 СК Юніор Макарів1
U11 ФК Обухів — U11 Талант Глеваха2
U11 UCSA Чабани Юнайтед — U11 Динамо Фастів2
U11 SC Гатне — U11 ФК Обухів-Нива2
U11 ДЮСШ Васильків — U11 Lions Ірпінь2
U11 СК Юніор Макарів — U11 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь2
U11 Талант Глеваха — U11 СК Юніор Макарів3
U11 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь — U11 UCSA Чабани Юнайтед3
U11 Lions Ірпінь — U11 ФК Обухів3
U11 ДЮСШ Васильків — U11 SC Гатне3
U11 Динамо Фастів — U11 ФК Обухів-Нива3
U11 ФК Обухів — U11 ДЮСШ Васильків4
U11 ФК Обухів-Нива — U11 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь4
U11 UCSA Чабани Юнайтед — U11 Талант Глеваха4
U11 SC Гатне — U11 Динамо Фастів4
U11 СК Юніор Макарів — U11 Lions Ірпінь4
U11 Талант Глеваха — U11 ФК Обухів-Нива5
U11 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь — U11 Динамо Фастів5
U11 ФК Обухів — U11 SC Гатне5
U11 Lions Ірпінь — U11 UCSA Чабани Юнайтед5
U11 ДЮСШ Васильків — U11 СК Юніор Макарів5
U11 ФК Обухів-Нива — U11 Lions Ірпінь6
U11 UCSA Чабани Юнайтед — U11 ДЮСШ Васильків6
U11 SC Гатне — U11 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь6
U11 СК Юніор Макарів — U11 ФК Обухів6
U11 Динамо Фастів — U11 Талант Глеваха6
U11 Талант Глеваха — U11 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь7
U11 ФК Обухів — U11 UCSA Чабани Юнайтед7
U11 Lions Ірпінь — U11 Динамо Фастів7
U11 ДЮСШ Васильків — U11 ФК Обухів-Нива7
U11 СК Юніор Макарів — U11 SC Гатне7
U11 Талант Глеваха — U11 SC Гатне8
U11 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь — U11 Lions Ірпінь8
U11 ФК Обухів-Нива — U11 ФК Обухів8
U11 UCSA Чабани Юнайтед — U11 СК Юніор Макарів8
U11 Динамо Фастів — U11 ДЮСШ Васильків8
U11 ФК Обухів — U11 Динамо Фастів9
U11 Lions Ірпінь — U11 Талант Глеваха9
U11 SC Гатне — U11 UCSA Чабани Юнайтед9
U11 ДЮСШ Васильків — U11 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь9
U11 СК Юніор Макарів — U11 ФК Обухів-Нива9

Вища ліга 2011-2012 U11 “ЗАХІД”

Вища ліга 2011-2012 U11 “ПІВНІЧ”

ДатаМатчЧас / результатиТур
U11 ЦС Фаворит-2 — U11 Дружба Березань1
U11 ДЮСШ Баришівка — U11 ДЮСШ Межигір`я1
U11 ДЮСШ Переяслав — U11 ДЮСШ Борисфен Бориспіль1
U11 Діназ-2 — U11 ДЮСШ Бровари1
U11 МФК Бровари — U11 Асканія Калинівка1
U11 ДЮСШ Бровари — U11 ЦС Фаворит-22
U11 Асканія Калинівка — U11 КДЮСШ Славутич2
U11 ДЮСШ Межигір`я — U11 МФК Бровари2
U11 Дружба Березань — U11 ДЮСШ Баришівка2
U11 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U11 Діназ-22
U11 ДЮСШ Баришівка — U11 ЦС Фаворит-23
U11 ДЮСШ Переяслав — U11 Асканія Калинівка3
U11 МФК Бровари — U11 Дружба Березань3
U11 КДЮСШ Славутич — U11 ДЮСШ Межигір`я3
U11 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U11 ДЮСШ Бровари3
U11 ДЮСШ Бровари — U11 ДЮСШ Баришівка4
U11 ЦС Фаворит-2 — U11 МФК Бровари4
U11 Асканія Калинівка — U11 Діназ-24
U11 ДЮСШ Межигір`я — U11 ДЮСШ Переяслав4
U11 Дружба Березань — U11 КДЮСШ Славутич4
U11 ДЮСШ Переяслав — U11 Дружба Березань5
U11 Діназ-2 — U11 ДЮСШ Межигір`я5
U11 МФК Бровари — U11 ДЮСШ Баришівка5
U11 КДЮСШ Славутич — U11 ЦС Фаворит-25
U11 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U11 Асканія Калинівка5
U11 ДЮСШ Бровари — U11 МФК Бровари6
U11 ЦС Фаворит-2 — U11 ДЮСШ Переяслав6
U11 ДЮСШ Баришівка — U11 КДЮСШ Славутич6
U11 ДЮСШ Межигір`я — U11 ДЮСШ Борисфен Бориспіль6
U11 Дружба Березань — U11 Діназ-26
U11 ДЮСШ Переяслав — U11 ДЮСШ Баришівка7
U11 Асканія Калинівка — U11 ДЮСШ Бровари7
U11 Діназ-2 — U11 ЦС Фаворит-27
U11 КДЮСШ Славутич — U11 МФК Бровари7
U11 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U11 Дружба Березань7
U11 ДЮСШ Бровари — U11 КДЮСШ Славутич8
U11 ЦС Фаворит-2 — U11 ДЮСШ Борисфен Бориспіль8
U11 ДЮСШ Баришівка — U11 Діназ-28
U11 ДЮСШ Межигір`я — U11 Асканія Калинівка8
U11 МФК Бровари — U11 ДЮСШ Переяслав8
U11 ДЮСШ Переяслав — U11 КДЮСШ Славутич9
U11 Асканія Калинівка — U11 Дружба Березань9
U11 ДЮСШ Межигір`я — U11 ДЮСШ Бровари9
U11 Діназ-2 — U11 МФК Бровари9
U11 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U11 ДЮСШ Баришівка9
U11 ЦС Фаворит-2 — U11 Асканія Калинівка10
U11 ДЮСШ Переяслав — U11 ДЮСШ Бровари10
U11 МФК Бровари — U11 ДЮСШ Борисфен Бориспіль10
U11 Дружба Березань — U11 ДЮСШ Межигір`я10
U11 КДЮСШ Славутич — U11 Діназ-210
U11 ДЮСШ Бровари — U11 Дружба Березань11
U11 Асканія Калинівка — U11 ДЮСШ Баришівка11
U11 ДЮСШ Межигір`я — U11 ЦС Фаворит-211
U11 Діназ-2 — U11 ДЮСШ Переяслав11
U11 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U11 КДЮСШ Славутич11

Вища ліга 2011-2012 U11 “ПІВНІЧ”

Вища ліга 2011-2012 U11 “ПІВДЕНЬ”

ДатаМатчЧас / результатиТур
U11 СК Оріон Сквира — U11 ДЮСШ Кагарлик1
U11 Арсенал-Френдс Біла Церква — U11 Піраміда Ржищів1
U11 ПФК Рось — U11 Арсенал ЦС Біла Церква1
U11 Любомир Ставище — U11 Карат ДЮСШ Богуслав1
U11 ДЮСШ Миронівка — U11 Авангард Гребінки1
U11 Карат ДЮСШ Богуслав — U11 СК Оріон Сквира2
U11 Авангард Гребінки — U11 Зміна-2 Біла Церква2
U11 Піраміда Ржищів — U11 ДЮСШ Миронівка2
U11 ДЮСШ Кагарлик — U11 Арсенал-Френдс Біла Церква2
U11 Арсенал ЦС Біла Церква — U11 Любомир Ставище2
U11 Арсенал-Френдс Біла Церква — U11 СК Оріон Сквира3
U11 ПФК Рось — U11 Авангард Гребінки3
U11 ДЮСШ Миронівка — U11 ДЮСШ Кагарлик3
U11 Зміна-2 Біла Церква — U11 Піраміда Ржищів3
U11 Арсенал ЦС Біла Церква — U11 Карат ДЮСШ Богуслав3
U11 Карат ДЮСШ Богуслав — U11 Арсенал-Френдс Біла Церква4
U11 СК Оріон Сквира — U11 ДЮСШ Миронівка4
U11 Авангард Гребінки — U11 Любомир Ставище4
U11 Піраміда Ржищів — U11 ПФК Рось4
U11 ДЮСШ Кагарлик — U11 Зміна-2 Біла Церква4
U11 ПФК Рось — U11 ДЮСШ Кагарлик5
U11 Любомир Ставище — U11 Піраміда Ржищів5
U11 ДЮСШ Миронівка — U11 Арсенал-Френдс Біла Церква5
U11 Зміна-2 Біла Церква — U11 СК Оріон Сквира5
U11 Арсенал ЦС Біла Церква — U11 Авангард Гребінки5
U11 Карат ДЮСШ Богуслав — U11 ДЮСШ Миронівка6
U11 СК Оріон Сквира — U11 ПФК Рось6
U11 Арсенал-Френдс Біла Церква — U11 Зміна-2 Біла Церква6
U11 Піраміда Ржищів — U11 Арсенал ЦС Біла Церква6
U11 ДЮСШ Кагарлик — U11 Любомир Ставище6
U11 ПФК Рось — U11 Арсенал-Френдс Біла Церква7
U11 Авангард Гребінки — U11 Карат ДЮСШ Богуслав7
U11 Любомир Ставище — U11 СК Оріон Сквира7
U11 Зміна-2 Біла Церква — U11 ДЮСШ Миронівка7
U11 Арсенал ЦС Біла Церква — U11 ДЮСШ Кагарлик7
U11 Карат ДЮСШ Богуслав — U11 Зміна-2 Біла Церква8
U11 СК Оріон Сквира — U11 Арсенал ЦС Біла Церква8
U11 Арсенал-Френдс Біла Церква — U11 Любомир Ставище8
U11 Піраміда Ржищів — U11 Авангард Гребінки8
U11 ДЮСШ Миронівка — U11 ПФК Рось8
U11 ПФК Рось — U11 Зміна-2 Біла Церква9
U11 Авангард Гребінки — U11 ДЮСШ Кагарлик9
U11 Піраміда Ржищів — U11 Карат ДЮСШ Богуслав9
U11 Любомир Ставище — U11 ДЮСШ Миронівка9
U11 Арсенал ЦС Біла Церква — U11 Арсенал-Френдс Біла Церква9
U11 СК Оріон Сквира — U11 Авангард Гребінки10
U11 ПФК Рось — U11 Карат ДЮСШ Богуслав10
U11 ДЮСШ Миронівка — U11 Арсенал ЦС Біла Церква10
U11 ДЮСШ Кагарлик — U11 Піраміда Ржищів10
U11 Зміна-2 Біла Церква — U11 Любомир Ставище10
U11 Карат ДЮСШ Богуслав — U11 ДЮСШ Кагарлик11
U11 Авангард Гребінки — U11 Арсенал-Френдс Біла Церква11
U11 Піраміда Ржищів — U11 СК Оріон Сквира11
U11 Любомир Ставище — U11 ПФК Рось11
U11 Арсенал ЦС Біла Церква — U11 Зміна-2 Біла Церква11