Вища ліга 2007-2008 (U15)

ДатаМатчЧас / результатиТур
КДЮСШ Чемпіон U15 (Київ) — Чемпіон СК U15 (Київ)1
СФК Форвард U15 (Васильків) — СК Чайка U15 (Петропавлівська Борщагівка)1
Любомир U15 (Ставище) — МФК Бровари U-151
Колос U15 (Ковалівка) — СК Вертикаль U-15 (Обухів)1
КОДЮСШ-U15 (Щасливе) — КО ДЮСШ-Зміна U-15 (Біла Церква)1
Чемпіон СК U15 (Київ) — Колос U15 (Ковалівка)2
КО ДЮСШ-Зміна U-15 (Біла Церква) — СК Вертикаль U-15 (Обухів)2
МФК Бровари U-15 — КДЮСШ Чемпіон U15 (Київ)2
СК Чайка U15 (Петропавлівська Борщагівка) — Любомир U15 (Ставище)2
КОДЮСШ-U15 (Щасливе) — СФК Форвард U15 (Васильків)2
СФК Форвард U15 (Васильків) — КО ДЮСШ-Зміна U-15 (Біла Церква)3
Любомир U15 (Ставище) — КОДЮСШ-U15 (Щасливе)3
Колос U15 (Ковалівка) — МФК Бровари U-153
СК Вертикаль U-15 (Обухів) — Чемпіон СК U15 (Київ)3
КДЮСШ Чемпіон U15 (Київ) — СК Чайка U15 (Петропавлівська Борщагівка)3
КО ДЮСШ-Зміна U-15 (Біла Церква) — Чемпіон СК U15 (Київ)4
МФК Бровари U-15 — СК Вертикаль U-15 (Обухів)4
СК Чайка U15 (Петропавлівська Борщагівка) — Колос U15 (Ковалівка)4
КОДЮСШ-U15 (Щасливе) — КДЮСШ Чемпіон U15 (Київ)4
СФК Форвард U15 (Васильків) — Любомир U15 (Ставище)4
КДЮСШ Чемпіон U15 (Київ) — СФК Форвард U15 (Васильків)5
Любомир U15 (Ставище) — КО ДЮСШ-Зміна U-15 (Біла Церква)5
Колос U15 (Ковалівка) — КОДЮСШ-U15 (Щасливе)5
СК Вертикаль U-15 (Обухів) — СК Чайка U15 (Петропавлівська Борщагівка)5
Чемпіон СК U15 (Київ) — МФК Бровари U-155
КО ДЮСШ-Зміна U-15 (Біла Церква) — МФК Бровари U-156
СК Чайка U15 (Петропавлівська Борщагівка) — Чемпіон СК U15 (Київ)6
КОДЮСШ-U15 (Щасливе) — СК Вертикаль U-15 (Обухів)6
СФК Форвард U15 (Васильків) — Колос U15 (Ковалівка)6
Любомир U15 (Ставище) — КДЮСШ Чемпіон U15 (Київ)6
КДЮСШ Чемпіон U15 (Київ) — КО ДЮСШ-Зміна U-15 (Біла Церква)7
Колос U15 (Ковалівка) — Любомир U15 (Ставище)7
СК Вертикаль U-15 (Обухів) — СФК Форвард U15 (Васильків)7
КОДЮСШ-U15 (Щасливе) — Чемпіон СК U15 (Київ)7
МФК Бровари U-15 — СК Чайка U15 (Петропавлівська Борщагівка)7
КДЮСШ Чемпіон U15 (Київ) — Колос U15 (Ковалівка)8
КО ДЮСШ-Зміна U-15 (Біла Церква) — СК Чайка U15 (Петропавлівська Борщагівка)8
КОДЮСШ-U15 (Щасливе) — МФК Бровари U-158
СФК Форвард U15 (Васильків) — Чемпіон СК U15 (Київ)8
Любомир U15 (Ставище) — СК Вертикаль U-15 (Обухів)8
Колос U15 (Ковалівка) — КО ДЮСШ-Зміна U-15 (Біла Церква)9
СК Вертикаль U-15 (Обухів) — КДЮСШ Чемпіон U15 (Київ)9
МФК Бровари U-15 — СФК Форвард U15 (Васильків)9
СК Чайка U15 (Петропавлівська Борщагівка) — КОДЮСШ-U15 (Щасливе)9
Чемпіон СК U15 (Київ) — Любомир U15 (Ставище)9

Перша ліга 2007-2008 (U15) Група А

ДатаМатчЧас / результатиТур
Центр Спорту Фаворит U-15 (Бориспіль) — ДЮСШ Межигір`я U151
Дружба U-15 (Березань) — Матадор ДЮСШ (U15) Переяслав1
ДЮСШ Junior U-15 (Бориспіль) — КДЮСШ U-15 (Славутич)1
ДЮСШ Межигір`я U15 — ДЮСШ Junior U-15 (Бориспіль)2
КДЮСШ U-15 (Славутич) — Дружба U-15 (Березань)2
Матадор ДЮСШ (U15) Переяслав — ДЮСШ Яготин U152
ДЮСШ Яготин U15 — КДЮСШ U-15 (Славутич)3
Дружба U-15 (Березань) — ДЮСШ Межигір`я U153
ДЮСШ Junior U-15 (Бориспіль) — Центр Спорту Фаворит U-15 (Бориспіль)3
Центр Спорту Фаворит U-15 (Бориспіль) — Дружба U-15 (Березань)4
ДЮСШ Межигір`я U15 — ДЮСШ Яготин U154
КДЮСШ U-15 (Славутич) — Матадор ДЮСШ (U15) Переяслав4
ДЮСШ Яготин U15 — Центр Спорту Фаворит U-15 (Бориспіль)5
Дружба U-15 (Березань) — ДЮСШ Junior U-15 (Бориспіль)5
Матадор ДЮСШ (U15) Переяслав — ДЮСШ Межигір`я U155
Центр Спорту Фаворит U-15 (Бориспіль) — Матадор ДЮСШ (U15) Переяслав6
ДЮСШ Межигір`я U15 — КДЮСШ U-15 (Славутич)6
ДЮСШ Junior U-15 (Бориспіль) — ДЮСШ Яготин U156
ДЮСШ Яготин U15 — Дружба U-15 (Березань)7
КДЮСШ U-15 (Славутич) — Центр Спорту Фаворит U-15 (Бориспіль)7
Матадор ДЮСШ (U15) Переяслав — ДЮСШ Junior U-15 (Бориспіль)7

Перша ліга 2007-2008 (U15) Група Б

ДатаМатчЧас / результатиТур
ДЮСШ U-15 (Богуслав) — ФК Гостомель U-151
ДЮСШ УО U-15 (Фастів) — Заспа U15 (Козин)1
КОДЮСШ Рось U-15 (Біла Церква) — Динамо U-15 (Фастів)1
ФК Гостомель U-15 — КОДЮСШ Рось U-15 (Біла Церква)2
Динамо U-15 (Фастів) — ДЮСШ УО U-15 (Фастів)2
Заспа U15 (Козин) — ДЮСШ U-15 (Бородянка)2
ДЮСШ U-15 (Бородянка) — Динамо U-15 (Фастів)3
ДЮСШ УО U-15 (Фастів) — ФК Гостомель U-153
КОДЮСШ Рось U-15 (Біла Церква) — ДЮСШ U-15 (Богуслав)3
ДЮСШ U-15 (Богуслав) — ДЮСШ УО U-15 (Фастів)4
ФК Гостомель U-15 — ДЮСШ U-15 (Бородянка)4
Динамо U-15 (Фастів) — Заспа U15 (Козин)4
ДЮСШ U-15 (Бородянка) — ДЮСШ U-15 (Богуслав)5
ДЮСШ УО U-15 (Фастів) — КОДЮСШ Рось U-15 (Біла Церква)5
Заспа U15 (Козин) — ФК Гостомель U-155
ДЮСШ U-15 (Богуслав) — Заспа U15 (Козин)6
ФК Гостомель U-15 — Динамо U-15 (Фастів)6
КОДЮСШ Рось U-15 (Біла Церква) — ДЮСШ U-15 (Бородянка)6
ДЮСШ U-15 (Бородянка) — ДЮСШ УО U-15 (Фастів)7
Динамо U-15 (Фастів) — ДЮСШ U-15 (Богуслав)7
Заспа U15 (Козин) — КОДЮСШ Рось U-15 (Біла Церква)7

Перша ліга 2007-2008 (U15) Група Б

Друга ліга 2007-2008 (U15) Група А

ДатаМатчЧас / результатиТур
ДЮСШ U-15 (Переяслав) — СК Бориспіль- спорт ДЮСШ U151
ФК «Асканія-Флора» U-15 (Калинівка) — ДЮСШ U-15 (Іванків)1
СК Юніор ДЮСШ U15 (Макарів) — Олімп U15 (Ірпінь)1
Кудрівка ДЮСШ U15 (Ірпінь) — Олімпік U15 (Українка)1
Шахтар U15 (Донецьк) — СК Гатне U-151
ДЮСШ U-15 (Іванків) — ДЮСШ U-15 (Переяслав)2
Олімпік U15 (Українка) — Шахтар U15 (Донецьк)2
Олімп U15 (Ірпінь) — Кудрівка ДЮСШ U15 (Ірпінь)2
СК Бориспіль- спорт ДЮСШ U15 — СК Юніор ДЮСШ U15 (Макарів)2
СК Гатне U-15 — ФК «Асканія-Флора» U-15 (Калинівка)2
ДЮСШ U-15 (Переяслав) — СК Гатне U-153
ФК «Асканія-Флора» U-15 (Калинівка) — Олімпік U15 (Українка)3
СК Юніор ДЮСШ U15 (Макарів) — ДЮСШ U-15 (Іванків)3
СК Бориспіль- спорт ДЮСШ U15 — Олімп U15 (Ірпінь)3
Шахтар U15 (Донецьк) — Кудрівка ДЮСШ U15 (Ірпінь)3
ДЮСШ U-15 (Іванків) — СК Бориспіль- спорт ДЮСШ U154
Кудрівка ДЮСШ U15 (Ірпінь) — ФК «Асканія-Флора» U-15 (Калинівка)4
Олімпік U15 (Українка) — ДЮСШ U-15 (Переяслав)4
Олімп U15 (Ірпінь) — Шахтар U15 (Донецьк)4
СК Гатне U-15 — СК Юніор ДЮСШ U15 (Макарів)4
ДЮСШ U-15 (Переяслав) — Кудрівка ДЮСШ U15 (Ірпінь)5
ФК «Асканія-Флора» U-15 (Калинівка) — Шахтар U15 (Донецьк)5
ДЮСШ U-15 (Іванків) — Олімп U15 (Ірпінь)5
СК Юніор ДЮСШ U15 (Макарів) — Олімпік U15 (Українка)5
СК Бориспіль- спорт ДЮСШ U15 — СК Гатне U-155
Кудрівка ДЮСШ U15 (Ірпінь) — СК Юніор ДЮСШ U15 (Макарів)6
Олімпік U15 (Українка) — СК Бориспіль- спорт ДЮСШ U156
Олімп U15 (Ірпінь) — ФК «Асканія-Флора» U-15 (Калинівка)6
СК Гатне U-15 — ДЮСШ U-15 (Іванків)6
Шахтар U15 (Донецьк) — ДЮСШ U-15 (Переяслав)6
ДЮСШ U-15 (Переяслав) — ФК «Асканія-Флора» U-15 (Калинівка)7
ДЮСШ U-15 (Іванків) — Олімпік U15 (Українка)7
СК Юніор ДЮСШ U15 (Макарів) — Шахтар U15 (Донецьк)7
СК Бориспіль- спорт ДЮСШ U15 — Кудрівка ДЮСШ U15 (Ірпінь)7
СК Гатне U-15 — Олімп U15 (Ірпінь)7
ДЮСШ U-15 (Переяслав) — Олімп U15 (Ірпінь)8
ФК «Асканія-Флора» U-15 (Калинівка) — СК Юніор ДЮСШ U15 (Макарів)8
Кудрівка ДЮСШ U15 (Ірпінь) — ДЮСШ U-15 (Іванків)8
Олімпік U15 (Українка) — СК Гатне U-158
Шахтар U15 (Донецьк) — СК Бориспіль- спорт ДЮСШ U158
ДЮСШ U-15 (Іванків) — Шахтар U15 (Донецьк)9
СК Юніор ДЮСШ U15 (Макарів) — ДЮСШ U-15 (Переяслав)9
Олімп U15 (Ірпінь) — Олімпік U15 (Українка)9
СК Бориспіль- спорт ДЮСШ U15 — ФК «Асканія-Флора» U-15 (Калинівка)9
СК Гатне U-15 — Кудрівка ДЮСШ U15 (Ірпінь)9

Друга ліга 2007-2008 (U15) Група Б

ДатаМатчЧас / результатиТур
СК Оріон U15 (Сквира) — Арсенал-Френдс U-15 (Біла Церква)1
КОДЮСШ Рось-2 U15 (Біла Церква) — ДЮСШ U-15 (Миронівка)1
Авангард ДЮСШ U15 (Гребінки) — ДЮФК Талант U15 (Глеваха)1
Зміна U15 (Біла Церква) — ЦС Узин U151
ДЮСШ U-15 (Миронівка) — СК Оріон U15 (Сквира)2
ДЮФК Талант U15 (Глеваха) — Зміна U15 (Біла Церква)2
Арсенал-Френдс U-15 (Біла Церква) — Авангард ДЮСШ U15 (Гребінки)2
ДЮСШ Боярка U15 — КОДЮСШ Рось-2 U15 (Біла Церква)2
СК Оріон U15 (Сквира) — ДЮСШ Боярка U153
КОДЮСШ Рось-2 U15 (Біла Церква) — ЦС Узин U153
Авангард ДЮСШ U15 (Гребінки) — ДЮСШ U-15 (Миронівка)3
Арсенал-Френдс U-15 (Біла Церква) — ДЮФК Талант U15 (Глеваха)3
ДЮСШ U-15 (Миронівка) — Арсенал-Френдс U-15 (Біла Церква)4
Зміна U15 (Біла Церква) — КОДЮСШ Рось-2 U15 (Біла Церква)4
ЦС Узин U15 — СК Оріон U15 (Сквира)4
ДЮСШ Боярка U15 — Авангард ДЮСШ U15 (Гребінки)4
СК Оріон U15 (Сквира) — Зміна U15 (Біла Церква)5
ДЮСШ U-15 (Миронівка) — ДЮФК Талант U15 (Глеваха)5
Авангард ДЮСШ U15 (Гребінки) — ЦС Узин U155
Арсенал-Френдс U-15 (Біла Церква) — ДЮСШ Боярка U155
Зміна U15 (Біла Церква) — Авангард ДЮСШ U15 (Гребінки)6
ЦС Узин U15 — Арсенал-Френдс U-15 (Біла Церква)6
ДЮФК Талант U15 (Глеваха) — КОДЮСШ Рось-2 U15 (Біла Церква)6
ДЮСШ Боярка U15 — ДЮСШ U-15 (Миронівка)6
СК Оріон U15 (Сквира) — КОДЮСШ Рось-2 U15 (Біла Церква)7
ДЮСШ U-15 (Миронівка) — ЦС Узин U157
Арсенал-Френдс U-15 (Біла Церква) — Зміна U15 (Біла Церква)7
ДЮСШ Боярка U15 — ДЮФК Талант U15 (Глеваха)7
СК Оріон U15 (Сквира) — ДЮФК Талант U15 (Глеваха)8
КОДЮСШ Рось-2 U15 (Біла Церква) — Авангард ДЮСШ U15 (Гребінки)8
Зміна U15 (Біла Церква) — ДЮСШ U-15 (Миронівка)8
ЦС Узин U15 — ДЮСШ Боярка U158
Авангард ДЮСШ U15 (Гребінки) — СК Оріон U15 (Сквира)9
ДЮФК Талант U15 (Глеваха) — ЦС Узин U159
Арсенал-Френдс U-15 (Біла Церква) — КОДЮСШ Рось-2 U15 (Біла Церква)9
ДЮСШ Боярка U15 — Зміна U15 (Біла Церква)9