Еліт ліга 2009-2010 (U13)

ДатаМатчЧас / результатиТур
Центр Спорту – Фаворит U-13 (Бориспіль) — КО ДЮСШ-Рось U-13 (Біла Церква)1
Зміна U-13 (Біла Церква) — СК Вертикаль U-13 (Обухів)1
Діназ U-13 (Вишгород) — СК Чайка U-13 (Петропавлівська Борщагівка)1
ДЮСШ Боярка U13 — ДЮСШ УО U-13 (Фастів)1
КО ДЮСШ-Рось U-13 (Біла Церква) — ДЮСШ Боярка U132
ДЮСШ УО U-13 (Фастів) — Діназ U-13 (Вишгород)2
СК Чайка U-13 (Петропавлівська Борщагівка) — Зміна U-13 (Біла Церква)2
СК Вертикаль U-13 (Обухів) — Центр Спорту – Фаворит U-13 (Бориспіль)2
Зміна U-13 (Біла Церква) — ДЮСШ УО U-13 (Фастів)3
Діназ U-13 (Вишгород) — КО ДЮСШ-Рось U-13 (Біла Церква)3
ДЮСШ Боярка U13 — Центр Спорту – Фаворит U-13 (Бориспіль)3
СК Чайка U-13 (Петропавлівська Борщагівка) — СК Вертикаль U-13 (Обухів)3
Центр Спорту – Фаворит U-13 (Бориспіль) — Діназ U-13 (Вишгород)4
КО ДЮСШ-Рось U-13 (Біла Церква) — Зміна U-13 (Біла Церква)4
ДЮСШ УО U-13 (Фастів) — СК Чайка U-13 (Петропавлівська Борщагівка)4
СК Вертикаль U-13 (Обухів) — ДЮСШ Боярка U134
Зміна U-13 (Біла Церква) — Центр Спорту – Фаворит U-13 (Бориспіль)5
Діназ U-13 (Вишгород) — ДЮСШ Боярка U135
ДЮСШ УО U-13 (Фастів) — СК Вертикаль U-13 (Обухів)5
СК Чайка U-13 (Петропавлівська Борщагівка) — КО ДЮСШ-Рось U-13 (Біла Церква)5
Центр Спорту – Фаворит U-13 (Бориспіль) — СК Чайка U-13 (Петропавлівська Борщагівка)6
КО ДЮСШ-Рось U-13 (Біла Церква) — ДЮСШ УО U-13 (Фастів)6
Діназ U-13 (Вишгород) — СК Вертикаль U-13 (Обухів)6
ДЮСШ Боярка U13 — Зміна U-13 (Біла Церква)6
Зміна U-13 (Біла Церква) — Діназ U-13 (Вишгород)7
ДЮСШ УО U-13 (Фастів) — Центр Спорту – Фаворит U-13 (Бориспіль)7
СК Чайка U-13 (Петропавлівська Борщагівка) — ДЮСШ Боярка U137
СК Вертикаль U-13 (Обухів) — КО ДЮСШ-Рось U-13 (Біла Церква)7

Вища ліга 2009-2010 U13 “СХІД”

ДатаМатчЧас / результатиТур
U13 СК Київ — U13 Матадор Переяслав1
U13 ДЮСШ Яготин — U13 Олімпік Українка1
U13 Прометей Чубинське — U13 Тайгерс Бровари1
U13 Колос ЦКДС Велика Димерка — U13 ДЮСШ Бровари-21
U13 ДЮСШ Бородянка — U13 ДЮСШ Бородянка-21
U13 Олімпік Українка — U13 СК Київ2
U13 ДЮСШ Бровари-2 — U13 ДЮСШ Бородянка2
U13 Тайгерс Бровари — U13 Колос ЦКДС Велика Димерка2
U13 Матадор Переяслав — U13 Прометей Чубинське2
U13 ДЮСШ Бородянка-2 — U13 ДЮСШ Яготин2
U13 СК Київ — U13 ДЮСШ Бородянка-23
U13 ДЮСШ Яготин — U13 ДЮСШ Бровари-23
U13 Прометей Чубинське — U13 Олімпік Українка3
U13 Матадор Переяслав — U13 Тайгерс Бровари3
U13 ДЮСШ Бородянка — U13 Колос ЦКДС Велика Димерка3
U13 Олімпік Українка — U13 Матадор Переяслав4
U13 Колос ЦКДС Велика Димерка — U13 ДЮСШ Яготин4
U13 ДЮСШ Бровари-2 — U13 СК Київ4
U13 Тайгерс Бровари — U13 ДЮСШ Бородянка4
U13 ДЮСШ Бородянка-2 — U13 Прометей Чубинське4
U13 СК Київ — U13 Колос ЦКДС Велика Димерка5
U13 ДЮСШ Яготин — U13 ДЮСШ Бородянка5
U13 Олімпік Українка — U13 Тайгерс Бровари5
U13 Прометей Чубинське — U13 ДЮСШ Бровари-25
U13 Матадор Переяслав — U13 ДЮСШ Бородянка-25
U13 Колос ЦКДС Велика Димерка — U13 Прометей Чубинське6
U13 ДЮСШ Бровари-2 — U13 Матадор Переяслав6
U13 Тайгерс Бровари — U13 ДЮСШ Яготин6
U13 ДЮСШ Бородянка-2 — U13 Олімпік Українка6
U13 ДЮСШ Бородянка — U13 СК Київ6
U13 СК Київ — U13 ДЮСШ Яготин7
U13 Олімпік Українка — U13 ДЮСШ Бровари-27
U13 Прометей Чубинське — U13 ДЮСШ Бородянка7
U13 Матадор Переяслав — U13 Колос ЦКДС Велика Димерка7
U13 ДЮСШ Бородянка-2 — U13 Тайгерс Бровари7
U13 СК Київ — U13 Тайгерс Бровари8
U13 ДЮСШ Яготин — U13 Прометей Чубинське8
U13 Колос ЦКДС Велика Димерка — U13 Олімпік Українка8
U13 ДЮСШ Бровари-2 — U13 ДЮСШ Бородянка-28
U13 ДЮСШ Бородянка — U13 Матадор Переяслав8
U13 Олімпік Українка — U13 ДЮСШ Бородянка9
U13 Прометей Чубинське — U13 СК Київ9
U13 Тайгерс Бровари — U13 ДЮСШ Бровари-29
U13 Матадор Переяслав — U13 ДЮСШ Яготин9
U13 ДЮСШ Бородянка-2 — U13 Колос ЦКДС Велика Димерка9

Вища ліга 2009-2010 U13 “ЗАХІД”

ДатаМатчЧас / результатиТур
U13 Талант Глеваха — U13 ДЮСШ Васильків1
U13 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь — U13 ФК Обухів1
U13 Lions Ірпінь — U13 SC Гатне1
U13 ФК Обухів-Нива — U13 UCSA Чабани Юнайтед1
U13 Динамо Фастів — U13 СК Юніор Макарів1
U13 ФК Обухів — U13 Талант Глеваха2
U13 UCSA Чабани Юнайтед — U13 Динамо Фастів2
U13 SC Гатне — U13 ФК Обухів-Нива2
U13 ДЮСШ Васильків — U13 Lions Ірпінь2
U13 СК Юніор Макарів — U13 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь2
U13 Талант Глеваха — U13 СК Юніор Макарів3
U13 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь — U13 UCSA Чабани Юнайтед3
U13 Lions Ірпінь — U13 ФК Обухів3
U13 ДЮСШ Васильків — U13 SC Гатне3
U13 Динамо Фастів — U13 ФК Обухів-Нива3
U13 ФК Обухів — U13 ДЮСШ Васильків4
U13 ФК Обухів-Нива — U13 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь4
U13 UCSA Чабани Юнайтед — U13 Талант Глеваха4
U13 SC Гатне — U13 Динамо Фастів4
U13 СК Юніор Макарів — U13 Lions Ірпінь4
U13 Талант Глеваха — U13 ФК Обухів-Нива5
U13 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь — U13 Динамо Фастів5
U13 ФК Обухів — U13 SC Гатне5
U13 Lions Ірпінь — U13 UCSA Чабани Юнайтед5
U13 ДЮСШ Васильків — U13 СК Юніор Макарів5
U13 ФК Обухів-Нива — U13 Lions Ірпінь6
U13 UCSA Чабани Юнайтед — U13 ДЮСШ Васильків6
U13 SC Гатне — U13 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь6
U13 СК Юніор Макарів — U13 ФК Обухів6
U13 Динамо Фастів — U13 Талант Глеваха6
U13 Талант Глеваха — U13 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь7
U13 ФК Обухів — U13 UCSA Чабани Юнайтед7
U13 Lions Ірпінь — U13 Динамо Фастів7
U13 ДЮСШ Васильків — U13 ФК Обухів-Нива7
U13 СК Юніор Макарів — U13 SC Гатне7
U13 Талант Глеваха — U13 SC Гатне8
U13 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь — U13 Lions Ірпінь8
U13 ФК Обухів-Нива — U13 ФК Обухів8
U13 UCSA Чабани Юнайтед — U13 СК Юніор Макарів8
U13 Динамо Фастів — U13 ДЮСШ Васильків8
U13 ФК Обухів — U13 Динамо Фастів9
U13 Lions Ірпінь — U13 Талант Глеваха9
U13 SC Гатне — U13 UCSA Чабани Юнайтед9
U13 ДЮСШ Васильків — U13 Кудрівка ДЮСШ Ірпінь9
U13 СК Юніор Макарів — U13 ФК Обухів-Нива9

Вища ліга 2009-2010 U13 “ЗАХІД”

Вища ліга 2009-2010 U13 “ПІВНІЧ”

ДатаМатчЧас / результатиТур
U13 ЦС Фаворит-2 — U13 Дружба Березань1
U13 ДЮСШ Баришівка — U13 ДЮСШ Межигір`я1
U13 ДЮСШ Переяслав — U13 ДЮСШ Борисфен Бориспіль1
U13 Діназ-2 — U13 ДЮСШ Бровари1
U13 МФК Бровари — U13 Асканія Калинівка1
U13 ДЮСШ Бровари — U13 ЦС Фаворит-22
U13 Асканія Калинівка — U13 КДЮСШ Славутич2
U13 ДЮСШ Межигір`я — U13 МФК Бровари2
U13 Дружба Березань — U13 ДЮСШ Баришівка2
U13 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U13 Діназ-22
U13 ДЮСШ Баришівка — U13 ЦС Фаворит-23
U13 ДЮСШ Переяслав — U13 Асканія Калинівка3
U13 МФК Бровари — U13 Дружба Березань3
U13 КДЮСШ Славутич — U13 ДЮСШ Межигір`я3
U13 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U13 ДЮСШ Бровари3
U13 ДЮСШ Бровари — U13 ДЮСШ Баришівка4
U13 ЦС Фаворит-2 — U13 МФК Бровари4
U13 Асканія Калинівка — U13 Діназ-24
U13 ДЮСШ Межигір`я — U13 ДЮСШ Переяслав4
U13 Дружба Березань — U13 КДЮСШ Славутич4
U13 ДЮСШ Переяслав — U13 Дружба Березань5
U13 Діназ-2 — U13 ДЮСШ Межигір`я5
U13 МФК Бровари — U13 ДЮСШ Баришівка5
U13 КДЮСШ Славутич — U13 ЦС Фаворит-25
U13 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U13 Асканія Калинівка5
U13 ДЮСШ Бровари — U13 МФК Бровари6
U13 ЦС Фаворит-2 — U13 ДЮСШ Переяслав6
U13 ДЮСШ Баришівка — U13 КДЮСШ Славутич6
U13 ДЮСШ Межигір`я — U13 ДЮСШ Борисфен Бориспіль6
U13 Дружба Березань — U13 Діназ-26
U13 ДЮСШ Переяслав — U13 ДЮСШ Баришівка7
U13 Асканія Калинівка — U13 ДЮСШ Бровари7
U13 Діназ-2 — U13 ЦС Фаворит-27
U13 КДЮСШ Славутич — U13 МФК Бровари7
U13 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U13 Дружба Березань7
U13 ДЮСШ Бровари — U13 КДЮСШ Славутич8
U13 ЦС Фаворит-2 — U13 ДЮСШ Борисфен Бориспіль8
U13 ДЮСШ Баришівка — U13 Діназ-28
U13 ДЮСШ Межигір`я — U13 Асканія Калинівка8
U13 МФК Бровари — U13 ДЮСШ Переяслав8
U13 ДЮСШ Переяслав — U13 КДЮСШ Славутич9
U13 Асканія Калинівка — U13 Дружба Березань9
U13 ДЮСШ Межигір`я — U13 ДЮСШ Бровари9
U13 Діназ-2 — U13 МФК Бровари9
U13 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U13 ДЮСШ Баришівка9
U13 ЦС Фаворит-2 — U13 Асканія Калинівка10
U13 ДЮСШ Переяслав — U13 ДЮСШ Бровари10
U13 МФК Бровари — U13 ДЮСШ Борисфен Бориспіль10
U13 Дружба Березань — U13 ДЮСШ Межигір`я10
U13 КДЮСШ Славутич — U13 Діназ-210
U13 ДЮСШ Бровари — U13 Дружба Березань11
U13 Асканія Калинівка — U13 ДЮСШ Баришівка11
U13 ДЮСШ Межигір`я — U13 ЦС Фаворит-211
U13 Діназ-2 — U13 ДЮСШ Переяслав11
U13 ДЮСШ Борисфен Бориспіль — U13 КДЮСШ Славутич11

Вища ліга 2009-2010 U13 “ПІВНІЧ”

Вища ліга 2009-2010 U13 “ПІВДЕНЬ”

ДатаМатчЧас / результатиТур
U13 СК Оріон Сквира — U13 ДЮСШ Кагарлик1
U13 Арсенал-Френдс Біла Церква — U13 Піраміда Ржищів1
U13 ПФК Рось — U13 Арсенал ЦС Біла Церква1
U13 Любомир Ставище — U13 Карат ДЮСШ Богуслав1
U13 ДЮСШ Миронівка — U13 Авангард Гребінки1
U13 Карат ДЮСШ Богуслав — U13 СК Оріон Сквира2
U13 Авангард Гребінки — U13 Зміна-2 Біла Церква2
U13 Піраміда Ржищів — U13 ДЮСШ Миронівка2
U13 ДЮСШ Кагарлик — U13 Арсенал-Френдс Біла Церква2
U13 Арсенал ЦС Біла Церква — U13 Любомир Ставище2
U13 Арсенал-Френдс Біла Церква — U13 СК Оріон Сквира3
U13 ПФК Рось — U13 Авангард Гребінки3
U13 ДЮСШ Миронівка — U13 ДЮСШ Кагарлик3
U13 Зміна-2 Біла Церква — U13 Піраміда Ржищів3
U13 Арсенал ЦС Біла Церква — U13 Карат ДЮСШ Богуслав3
U13 Карат ДЮСШ Богуслав — U13 Арсенал-Френдс Біла Церква4
U13 СК Оріон Сквира — U13 ДЮСШ Миронівка4
U13 Авангард Гребінки — U13 Любомир Ставище4
U13 Піраміда Ржищів — U13 ПФК Рось4
U13 ДЮСШ Кагарлик — U13 Зміна-2 Біла Церква4
U13 ПФК Рось — U13 ДЮСШ Кагарлик5
U13 Любомир Ставище — U13 Піраміда Ржищів5
U13 ДЮСШ Миронівка — U13 Арсенал-Френдс Біла Церква5
U13 Зміна-2 Біла Церква — U13 СК Оріон Сквира5
U13 Арсенал ЦС Біла Церква — U13 Авангард Гребінки5
U13 Карат ДЮСШ Богуслав — U13 ДЮСШ Миронівка6
U13 СК Оріон Сквира — U13 ПФК Рось6
U13 Арсенал-Френдс Біла Церква — U13 Зміна-2 Біла Церква6
U13 Піраміда Ржищів — U13 Арсенал ЦС Біла Церква6
U13 ДЮСШ Кагарлик — U13 Любомир Ставище6
U13 ПФК Рось — U13 Арсенал-Френдс Біла Церква7
U13 Авангард Гребінки — U13 Карат ДЮСШ Богуслав7
U13 Любомир Ставище — U13 СК Оріон Сквира7
U13 Зміна-2 Біла Церква — U13 ДЮСШ Миронівка7
U13 Арсенал ЦС Біла Церква — U13 ДЮСШ Кагарлик7
U13 Карат ДЮСШ Богуслав — U13 Зміна-2 Біла Церква8
U13 СК Оріон Сквира — U13 Арсенал ЦС Біла Церква8
U13 Арсенал-Френдс Біла Церква — U13 Любомир Ставище8
U13 Піраміда Ржищів — U13 Авангард Гребінки8
U13 ДЮСШ Миронівка — U13 ПФК Рось8
U13 ПФК Рось — U13 Зміна-2 Біла Церква9
U13 Авангард Гребінки — U13 ДЮСШ Кагарлик9
U13 Піраміда Ржищів — U13 Карат ДЮСШ Богуслав9
U13 Любомир Ставище — U13 ДЮСШ Миронівка9
U13 Арсенал ЦС Біла Церква — U13 Арсенал-Френдс Біла Церква9
U13 СК Оріон Сквира — U13 Авангард Гребінки10
U13 ПФК Рось — U13 Карат ДЮСШ Богуслав10
U13 ДЮСШ Миронівка — U13 Арсенал ЦС Біла Церква10
U13 ДЮСШ Кагарлик — U13 Піраміда Ржищів10
U13 Зміна-2 Біла Церква — U13 Любомир Ставище10
U13 Карат ДЮСШ Богуслав — U13 ДЮСШ Кагарлик11
U13 Авангард Гребінки — U13 Арсенал-Френдс Біла Церква11
U13 Піраміда Ржищів — U13 СК Оріон Сквира11
U13 Любомир Ставище — U13 ПФК Рось11
U13 Арсенал ЦС Біла Церква — U13 Зміна-2 Біла Церква11