15.08.2021

Серпневий голепад

Обласні аматори другого плану встановили новий рекорд ігрової результативності.

Сьогодні першолігові команди забили спільними зусиллями 48 м’ячів. Усвідомити значущість цієї цифри буде легше, якщо наголосити, що попередній рекорд був меншим аж на шість м’ячів і стосувався сумарного показника з семи календарних матчів. А тепер їх виявилося лише шість, оскільки «Заспа» зійшла з дистанції завчасно.

Не думаю, що вельми тішитися стрілецьким досягненням буде правильно. Бодай тому, що рахунку 11:0, 9:0 і 1:10 свідчать не стільки про силу переможців, скільки про командну безпорадність переможених. Інша мова про розгром «Партизана» в Забір’ї: гадаю, оновлена «Вікторія» серпневого зразка спроможна нокаутувати не лише честолюбного новачка з Кодри, який, до того ж, не зміг задіяти кількох основних виконавців на чолі з Лазебним. Дещо несподіваним виявився й підсумок матчу в Миронівці, де бородянці, відзначившись швидким голом Петрушенка та нейтралізувавши головного стрільця сезону Кацалапа, узяли переконливий реванш у кандидата в медалісти.

Сьогоднішній тур запам’ятається ще й рекордним індивідуальним досягненням обласних першолігових стрільців. Три покери та два хет-трики в одному турнірному міні-циклі є насправді дивовижним досягненням. Як і два покери однієї команди в одному матчі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *