27.01.2021

Сезон особливих надій

Лідер атак «Джуніорса» готовий штурмувати нові турнірні вершини.

28-річний Богдан Рубльов пов’язує найчестолюбніші плани з цьогорічним сезоном. Він мріє про чемпіонський титул і відзнаку князя стрільців у складі популярної команди зі Шпитьків. Іменитий бомбардир-штурмовик уже відкрив лік забитих м’ячів у контрольних зустрічах і потрапив до командної заявки «Джуніорса» на Меморіал Макарова.

Рубльов є вихованцем київського «Локомотива». Свого часу він пробував сили і на професійному рівні — у хмельницькому «Динамо», але змагався в основному серед аматорів. Богдан грав у таких іменитих колективах, як «Авангард» (Новоград-Волинський) та «ЛНЗ-Лебедин», а в складі столичної «Легії» забивав і на Меморіалі Макарова.

У чемпіонаті Київщини Рубльов дебютував як гравець ДГ «Шевченківське» восени 2018 року, а з наступного сезону він захищає спортивні кольори «Джуніорса». Вищоліговий актив знаного стрільця становить сімнадцять результативних ударів у 29-ти календарних матчах. За підсумками минулорічного, срібного для «Джуніорса» сезону Рубльов посів третє місце в обласному бомбардирському реєстрі і потрапив до списку «33 найкращі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *