12.08.2023

Стартував Відкритий Чемпіонат Київщини

Ігрова прем’єра минула під знаком яскравої першості.

Перший гол

Історичне взяття воріт відбулося на Житомирщині. На 35-й хвилині Чоботар розігнав атаку і передав м’яча Варянику. Той обігрався з іменитим новачком «Полісся» Сікорським, отримавши передачу у відповідь — і віртуозно вдарив з гострого кута. Надалі поліщуки довели результат до розгромного. Правда, половину м’ячів вони забили в останній десятихвилинці, та й ніхто зі стрільців не виокремився бодай дублем.

Перший мультистрілець

Білогородець Микола Бойко награв на покер. Він забивав на всі смаки: з одинадцятиметрового, у дотик, після виходу сам на сам. Цікаво, що доти Бойко забив у вищолігових циклах вісім м’ячів, а сьогодні — половину з історичного доробку. Трьома результативними діями — гол і дві передачі — відзначився й новачок «Білгорода» Левенець.

Перші вилучення

Арбітр Владислав Грицай «запалив» червоне світло вже після фінального свистка. Він особливо суворо (і справедливо!) покарав спортивного директора «Партизана» Олександра Пірнача та форварда «Сокола» Владислава Кобу, котрі затіяли неприглядну штовханину з агресивним застосуванням лайки. Обидва порушники, на жаль, уже не вперше мають проблеми з футбольним законом.

Перший виграш фаворита

«Денгофф», якому пророчать боротьбу за титул, задіяв у старті лише двох титулярів з минулого сезону. Сьогодні голом відзначився володар «Золотого м’яча» Роман Мачуленко, асистом — Тимофій Листопад. Якраз у Гостомелі — вперше в сезоні — команди обмінялися пенальті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *