29.06.2024

Суперкубок для чемпіона

Сьогодні визначився володар останнього призу Київщини футбольної сезону 2023/2024 років.

Особливий матч — чинний чемпіон області проти чинного кубкового тріумфатора сезону. Своєрідний вінець складного й тривалого турнірного року. На цей раз «Штурм» і «Полісся» зійшлись у васильківській Калинівці. Двадцять третій турнірний цикл, півтора десятка тріумфаторів за період з 1999 по 2023 роки, абсолютний рекордсмен — ковалівський «Колос» — із трьома сходженнями на вершину.

Чемпіон узяв гору в трьох останніх за часом суперкубкових битвах, володар кубка востаннє виграв особливий матч аж 2019 року. Однак на цей раз якісної боротьби не склалося. Трохи більше ніж за півгодини «Штурм» остаточно зняв питання про переможця. І в усіх трьох  головних акціях узяв участь Балашов. Це він асистував Хрулю та Шевчуку і це він виконав штрафний, з яким не справився воротар Іванов, а Хруль добив шкіряного до сітки. Надалі команди грали по результату, і ніякого дива вже не сталося.

Андрій Засуха, очільник КОАФ у супроводі провідників Київщини футбольної Євгенія Євсеєва, Миколи Логвина, Василя Олексюка і Валерія Валерка — вручили заслужені нагороди безпосереднім учасникам суперкубкового матчу. Найкращими гравцями протистояння в Калинівці стали футболісти «Штурму» Віталій Балашов та Денис Хруль.

ШТУРМ (Іванків) — ПОЛІССЯ (Ставки) — 5:1 (Хруль, 14, 29, Шевчук, 34, Волков, 79, Любко, 90 — Жуков, 59).

Міхеєв, Лящук (Помазан, 86), Скляренко, Дитятьєв, Турчанов, Балашов (Волков, 65), Шевчук-к (Петренко, 90), Бриженко (Осадчий, 87), Журавель (Любко, 80), Сокол (Ремезовський, 87), Хруль (Рубльов, 77). Президент клубу Ігор Наконечний, тренер Володимир Бондаренко.

Іванов, Сергієнко (Масальов, 46), Солонина (Желізняк, 87), О.Климчук (Мельниченко, 82), Шевченко, Максимець-к, Заяць (Балацький, 46), П.Савчук (Чернецький, 46), О.Савчук (Панфілов, 79), Чоботар (Жуков, 46), Сікорський. Президент клубу Валерій Лось, тренер Ярослав Климчук.

Арбітри Олександр Титов — Владислав Мошковський, Єлизавета Настусенко — Максим Скрипник.

Спостерігач арбітражу Вадим Шельменко.

Попередження: Журавель, 74 — Солонина, 63.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *