31.12.2021

З Новим 2022 роком!

Шановні земляки, колеги, друзі! Відходить до літописних сховищ 2021 рік. Він був складним, оскільки грати у футбол і повноцінно розвивати народну гру нам довелося в умовах обмежень, спричинених пандемією. І все-таки згадувати його не лише ми, а й наступні покоління будуть з особливою теплотою. Бодай тому, що саме 2021 року Київщина футбольна досягла найвагоміших турнірних успіхів.

«Колос» підійшов упритул до національного п’єдесталу пошани і знову виступив у континентальних змаганнях. «Діназ» фінішував третім у Другій національній лізі. На професійному рівні маємо вже четверо повпредів, серед аматорів, як і раніше, столичний регіон насправді потужний, сучасних арен у нашому краї щороку стає більше та більше, а футбол у районах і містах залишається найпопулярнішим видом спорту та впевнено виконує свою соціальну функцію.

На порозі Нового, 2022 року я сердечно вітаю та здоровлю спільноту Київщини футбольної. Миру, щастя, достатку та сімейного затишку щиро бажаю кожній родині і кожній людині у кожній оселі.

З Новим роком і Різдвом Христовим! Веселих свят!

Андрій Засуха, член Виконкому УАФ, Голова Київського об’єднання асоціацій футболу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *