05.10.2021

Заявка легіонера подорожчала

Виконавчий комітет Київського об’єднання футбольних асоціацій на своєму жовтневому засіданні прийняв рішення, що стосується реєстрації гравців з іншим громадянством.

1. Затвердити такі пропозиції Адміністрації КОАФ щодо розміру обов’язкового грошового внеску за заявку футболістів-легіонерів:

1.1. Розмір обов’язкового грошового внеску за участь у змаганнях легіонера (громадянина іншої країни) при першій реєстрації в Єдиній інформаційно – статистичній базі УАФ – 15 000 грн.

1.2. Розмір щорічного обов’язкового грошового внеску за участь у змаганнях легіонера (громадянина іншої країни) зареєстрованого в Єдиній Базі УАФ, — 3 000 грн.

1.3. Розмір щорічного обов’язкового грошового внеску за участь у змаганнях легіонера (громадянина іншої країни), який виступає в Україні не менше п’яти років, — 1 000 грн.

1.4. Розмір щорічного обов’язкового грошового внеску за участь у змаганнях легіонера (громадянина іншої країни), який виступає в Україні не менше десяти років, — 150 грн.

2. Ця регламентна норма поширюється з наступного змагального сезону на всі офіційні змагання, що проводяться на території Київської області під егідою КОАФ або її постійних членів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *