Друга команда чемпіонського клубу з Бузової виступить на Меморіалі Миколи Кирсанова.
«Нива-2» готується до прем’єри в обласній першості. Відтак традиційний березневий полігон має стати для честолюбних дублерів особливим етапом підготовки до регулярного сезону. Цікаво, що тренує «Ниву-2» Марко Мартиненко, який минулого року вивів на турнірну вершину Меморіалу Кирсанова головну клубну команду з Бузової.
Нагадаю, що друга дружина «Ниви» торік обмежилася виступом на Меморіалі Олександра Щанова. Вона виграла один матч із чотирьох і посіла в підсумку дев’яте загальне місце серед п’ятнадцяти безпосередніх учасників. Її наставником минулого року був іменитий футболіст Віталій Ємельянов.
Офіційне повідомлення організаторів популярного зимового турніру.
Дванадцятий традиційний змагальний цикл призупинено. Матчі відкладено з огляду на запровадження в Україні воєнного стану.
Очікуйте нової інформації з офіційних джерел.