29-річний колишній професіонал зійшов з турнірної дистанції на Київщині.
Напівоборонець Віктор Коровіков долучився до чемпіонатних перегонів у нас позаминулого року. Він устиг зіграти 13 календарних матчів і забити один м’яч у сезоні 2022/2023 років, виступаючи під прапорами «Баварії» та «Денгоффа». Восени нинішнього регулярного циклу дев’ять разів виходив на заміну як джокер «Полісся» — асист і влучення в активі.
Однак у перерві Відкритого Чемпіонату Київщини Коровіков повісив бутси на цвях і став асистентом у Максима Демського, тренера «Ніки». Прем’єра в оновленому статусі виявилась успішною — київські юніори виграли в Білій Церкві.